Uygun fiyatlara IPhone, IPad, Macbook ve diğer Apple cihazlarınızı tamir ederiz

 • Perpa Ticaret Merkezi
  A Blok Kat:8 No:720
  Şişli / İstanbul

 • Hafta içi: 09:00 - 19:00
  Cumartesi : 09:00 - 16:00

 • Bize Mail Atın
  info@appleservis.com
Şişli Apple Teknik Servis

APPLE

Şişli Apple Teknik Servis

Şişli Apple Teknik Servis Hizmetlerimiz:

Apple Servis olarak siz değerli müşterilerimizin Apple markalı cihazlarını İstanbul, Şişli'deki ofisimizdeki tamirhanemizde tamir etmekteyiz. iPhone, iPad, iPhone 7S, iPhone 6S, Apple TV, iMac ve Macbook Tamiri hizmetlerimizi en kaliteli ,en güvenli ve en uygun fiyata yalnızca bizden tamir yaptırabileceğinizin garantisini vermekteyiz. Siz de bugün bizi telefonumuzdan hemen arayarak Apple cihazınız için teklif alabilirsiniz, dilerseniz hemen cihazınızın tamir işlemlerine başlayabiliriz.

 

Apple iPhone 6S Sorunları ve Tamiri

iPhone 6S'i Yükseltmek için Kaydır'da Takılı Kalma Sorunu,iPhone 6S Isınma Sorunu,iPhone 6S Hoparlör Çok Ses Veriyor,Ekran Tepki Vermiyor, 3D Touch Çok Hızlı,iPhone 6S Pil Çabuk Bitiyor,iPhone 6S Wifi Sorunu,iPhone 6S Hücresel Ağ Sorunu,iPhone 6S Bluetooth gibi sorunların tamirini yapmaktayız. Eğer siz de bu sorunlarla ya da başka iPhone 6S sorunlarıyla karşılaşıyorsanız doğru yerdesiniz! Hemen bizi arayarak sorununuz ile ilgili yardım alabilirsiniz...

 

 

Apple Servis Telefon Numarası: 0212 222 16 22

Awesome Image

Apple Servis

Apple Servis firması olarak, Macbook tamiri, IPhone tamiri , IPad tamiri yapmaktayız. Istanbul'dan Apple Servis hizmetleri vermektedir.